Laureaci konkursu SMS-owego z Przepisów czytelników 11/14

Robot kuchenny + zestaw przypraw firmy PRYMAT (s. 51):

Marta Jaśko

Zestaw produktów Fackelmann (s. 51):

1. Marta Witek
2. Ewa Frontczak
3. Iwona Trzebiatowska
4. Joanna Dębek
5. Edyta Pyrek
6. Barbara Kałasa
7. Iwona Król
8. Anna Barczak
9. Teresa Mazur
10. Joanna Magdy

Książka „Przysmaki Ojca Mateusza. Domowa kuchnia Natalii” (s. 24):

1. Barbara Kobylarz
2. Elżbieta Staszkiewicz
3. Magdalena Pawłowska
4. Ewa Borkowska
5. Teresa Feluś
6. Janina Leśniak
7. Agnieszka Rynkowska
8. Iwona Sikora
9. Izabela Kołodziejczyk
10. Janina Zenelt
11. Ewelina Nadkaniec
12. Elżbieta Kalita
13. Andżelina Kocór
14. Elżbieta Nowakowska
15. Barbara Płóciennik
16. Beata Dryja
17. Alina Trznadlewska
18. Aneta Orzechowska

Laureaci konkursu ANDRZEJKOWA KRZYŻÓWKA 11/14

Komplet paneli okiennych Haft:

1. Marta Banczyk
2. Milena Capiga
3. Anna Czuryszkiewicz
4. Zbigniew Ćwik
5. Łukasz Dargiel
6. Patrycja Delekta
7. Aneta Gorowa
8. Mieczysława Gurban
9. Anna Hryniewicka
10. Maria Leśniak
11. Paulina Maćkowiak
12. Mariusz Nowak
13. Maria Ochab
14. Żaneta Olszak
15. Kazimiera Płoszaj
16. Teresa Płusa
17. Anna Prorok
18. Halina Rados
19. Barbara Rąk
20. Iwona Roubo
21. Monika Szczepaniuk
22. Konrad Trela
23. Krzysztof Ustupski
24. Karolina Ziółkowska

Laureaci konkursu SŁODKOŚCI Z NIESPODZIANKĄ! 11/14

Zestaw produktów marki Fackelmann:

1. Monika Lemko
2. Małgorzata Lewicka-Jaśkiewicz
3. Małgorzata Luty
4. Małgorzata Pankiewicz
5. Anna Złotkowska

Laureaci konkursu NATURALNIE, ŻE PIĘKNIE! 10/14

Zestaw do pielęgnacji stóp Mincer:

1. Iwona Borowska
2. Marlena Cielińska-Dziadosz
3. Ewelina Pająk
4. Zbigniew Sałamacha
5. Marika Skrzypczak

Laureaci konkursu SŁOIKI PEŁNE SKARBÓW 9/14 - AQUAPHOR i WAM

1. Piotr Machnowski – zestaw AQUAPHOR
2. Izabela Siwulska – zestaw AQUAPHOR
3. Agnieszka Cyganiak – zestaw AQUAPHOR
4. Martyna Kuźma – „153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji”
5. Wioleta Perkowska – „153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji”
6. Lidia Jędrzejczak – „153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji”

Laureaci konkursu UCZTA POD CHMURKĄ 8/14 - Bielmar

1. Lucyna Tucka – torba termoizolacyjna

2. Aleksandra Piątkowiak – torba termoizolacyjna

3. Jagoda Jesion – torba termoizolacyjna

Laureaci konkursu NAPOJE DLA OCHŁODY 7/14 - WAM

1. Ewa Zychewicz – 153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji

2. Aneta Palka – 153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji

3. Anna Wierzbic – 153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji

4. Elżbieta Sobejko – 153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji

5. Joanna Święcicka-Łupiniec – 153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji

6. Magdalena Imielińska – 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji

7. Agnieszka Walentowicz – 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji

8. Agnieszka Leśniak – 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji

9. Sandra Siebert – 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji

10. Zofia Kubala – 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji

Laureaci konkursu OWOCOWA ZAGADKA 6/14
1. Adrian Grzywna – obrus HAFT
2. Agata Maria Urawska – obrus HAFT
3. Małgorzata Brachman – obrus HAFT
4. Agnieszka Baran – obrus HAFT
5. Jadwiga Opulska – obrus HAFT
6. Wacław Brzózka – obrus HAFT
7. Krystyna Helt – obrus HAFT
8. Agata Skrzyńska – obrus HAFT
9. Joanna Mrożek – obrus HAFT
10. Agnieszka Bruska – obrus HAFT
11. Jolanta Kornak – komplet firanek HAFT
12. Katarzyna Muras – komplet firanek HAFT
13. Rafał Guga – komplet firanek HAFT
Laureaci konkursu WSPÓLNE GOTOWANIE 5/14

1. Ewelina Modelewska, Wola Miedniewska – zestaw kosmetyków firmy Laboratorium AVA

2. Urszula Spyra, Brzeziniec – zestaw kosmetyków firmy Laboratorium AVA

3. Monika Gajewska-Okonek, Bydgoszcz – zestaw kosmetyków firmy Laboratorium AVA

4. Agata Skiba,  Łabędziów – zestaw kosmetyków firmy Laboratorium AVA

5. Agnieszka Huber, Wrocław – zestaw kosmetyków firmy Laboratorium AVA

6. Łukasz Panek, Dzietrzniki – firanka z podkładem fluorestencyjnym firmy HAFT

7. Anna Dudek, Zgórzyńskie – firanka z podkładem fluorestencyjnym firmy HAFT

8. Aneta Matusik, Popielarnia – firanka z podkładem fluorestencyjnym firmy HAFT

9. Lilly Pamczyk, Krowica Sama – firanka z podkładem fluorestencyjnym firmy HAFT

Laureaci konkursu HIT NUMERU 4/14 – HAFT

1. Agnieszka Grundkowska, Dzierżoniów – autor hitu numeru

2. Nikodem Szoda, Sieniawka

3. Danuta Gołąb, Bełchatów

4. Sylwia Melibruda, Nasiegniewo

5. Barbara Hajbos, Kolembrody

Laureaci konkursu WSPÓLNE GOTOWANIE - PHILIPS I SORAYA

MULTICOOKER MARKI PHILIPS

1. Magdalena Kułakowska, Iłża

 

ZESTAW KOSMETYKÓW SORAYA

1. Teresa Skotnicka, Gozdów

2. Martyna Gumowska, Łapy

3. Katarzyna Kosmala, Czarnolas

4. Anula Wawrzyniak, Poznań

5. Ewa Przekop, Augustów

Laureaci konkursu walentynkowego – HAFT

1. Kinga Podleś, Grabowiec
2. Aleksandra Misiuk, Porajów
3. Aleksandra Główka, Chorzów
4. Szymon Kłosiński, Zamość
5. Sylwia Łukaszewicz, Bydgoszcz
6. Ewa Szymczak, Legnica
7. Marzenna Przeorska, Warszawa
8. Agata Rosa, Cianowice
9. Agnieszka Błaut, Jeżówka
10. Sandra Siebert, Luboń
11. Jolanta Główka, Chorzów
12. Katarzyna Janeczko, Zamość

Laureaci konkursu IMPREZOWY CZAS – Haft i Ava

LAMBREKIN – HAFT

1. Katarzyna Mazur

2. Wiesław Nizioł

3. Paulina Jakubczak

 

KOSMETYKI – AVA

1. Izabela Porębska

2. Katarzyna Sycik

3. Edyta Bracka

4. Alina Waliczek

5. Teresa Strużewska

6. Izabela Nowak

7. Katarzyna Kosmala

8. Edyta Kondrat

9. Justyna Golarz

10. Karina Szczęsnowicz

NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ – Haft i Tenex

KOMPLET KORONKOWY HAFT:

1. Anna Wawrzyniak, Grodzisk Wlkp.
2. Magdalena Kujawa, Gościeradz
3. Joanna Pasikowska, Jaworzyna Śl.

ZESTAW KOSMETYKÓW TENEX:

1. Magdalena Sławicka, Dąbrówka
2. Agnieszka Janczak, Kretomino
3. Anna Bratek, Sieńsko
4. Anna Kalińczak, Zamość
5. Helena Mielczarek, Racibórz
6. Bożena Fryc, Alwernia
7. Martyna Serewa, Sosnówka
8. Elżbieta Jasińska, Dolne Wymiary
9. Aneta Matusik, Popielarnia
10. Zdzisława Szydłowska, Łąg

Laureaci konkursu Mońki

1. Julianna Bednarczuk, Lublin
2. Jadwiga Kwiek, Faściszowa
3. Anna Łaksa, Kwaśniów Dolny
4. Monika Gorowa, Świebodzin
5. Agata Moniakowska, Chełm

Laureaci konkursu Eveline i Haft

1. Marzena Gad, Promnik
2. Sylwia Ładyga, Brzegi
3. Magdalena Konsewicz, Zielona Góra
4. Magdalena Dopart, Maćkówka
5. Agata Skiba, Łabędziów
6. Teresa Kropidłowska, Łąg

Laureaci konkursu BIELMAR – Twoja kanapka na ciepło

1. Marta Brzoza, Leszczyny

2. Małgorzata Kwiatkowska, Krapkowice

3. Aneta Kurdybelska, Myszków
Laureaci konkursu Mastercook i Haft

KUCHENKA MIKROFALOWA MASTERCOOK:

1. Katarzyna Toczek-Gierula, Rzeszów

KOMPLET FIRANEK HAFT:

1. Magdalena Tabaczyk, Barwino

2. Anna Kempka, Grzawa

3. Katarzyna Madej-Stasiak, Łódź

Laureaci konkursu DANIE Z KOLOROWYM MAKARONEM

OBRUS HAFT + ZESTAW MAKARONÓW:

1. Magdalena Tabaczyk, Barwino
2. Anna Kempka, Grzawa
3. Katarzyna Mazur, Rzepin Kolonia
4. Jadwiga Kwiek, Faściszowa
5. Marika Piekut, Nowa Wieś
6. Monika Piekarska, Mięsośnia
7. Agata Brzana, Iwonicz
8. Bożena Fryc, Alwernia
9. Katarzyna Madej-Stasiak, Łódź
10. Aneta Kurdybelska, Myszków
Laureaci konkursu SAŁATKA OWOCOWA

BLENDER:

  1. Elżbieta Jasińska, Dolne Wymiary

FIRANKI HAFT:

  1. Katarzyna Ogiołda, Bytom
  2. Ewa Sidor, Ustrzyki Dolne
  3. Alicja Makowska, Bożków
  4. Małgorzata Kwiatkowska, Krapkowice
  5. Grzegorz Rybkowski, Nowa Wieś
  6. Ewelina Modelewska, Wola Miedniewska
  7. Urszula Korzycka, Łasieczniki
  8. Joanna Machynia, Gorlice
Laureaci konkursu BONDUELLE

1. Joanna Szczepańska, Gdańsk
2. Magdalena Kaczmarek, Poznań
3. Iwona Drwal, Mniszek

Laureaci konkursu POTRAWA Z 3 SKŁADNIKÓW

BLENDER:

1. Jadwiga Kwiek, Faściszowa

FIRANKI HAFT:

1. Magdalena Tabaczyk, Barwino
2. Paweł Konsewicz-Santos, Zielona Góra
3. Katarzyna Madej-Stasiak, Łódź
4. Jadwiga Smolińska, Koronowo
5. Małgorzata Horzyk, Roztropice
6. Ewa Szymczak, Legnica
7. Teresa Kropidłowska, Łąg

Laureaci konkursu SZYBKI PODWIECZOREK

OBRUSY HAFT:

1. Monika Piekarska, Mięsośnia
2. Marta Sztabińska, Grajewo
3. Joanna Machynia, Gorlice
4. Maria Nizioł, Nowa Sól
5. Sylwia Ładyga, Brzegi
6. Agnieszka Błaut, Jeżówka
7. Magdalena Kułakowska, Iłża
8. Izabela Nowak, Chomiąża

FORMY FACKELMANN:

1. Agnieszka Dering, Zaręba
2. Alicja Makowska, Bożków

Laureaci konkursu POTRAWA NUMERU 12/2012

1. Autor potrawy: Katarzyna Jakuszko, Terespol
2. Głosujący: Aleksandra Piątkowiak, Poznań
3. Głosujący: Sandra Krzyżak, Bielsko-Biała

Laureaci konkursu WYGRYWANIE NA ŚNIADANIE 2012

1. Kinga Gutowska, Bydgoszcz, toster
2. Ewa Sidor, Ustrzyki Dolne, ceramiczne kubki z łyżeczkami i podkładkami
3. Joanna Machynia, Gorlice, komplet 4 narzędzi ze stali nierdzewnej
4. Magdalena Tabaczyk, Barwino, ceramiczny kubek z silikonową pokrywką i opaską
5. Katarzyna Cukier, Domaszno, bawełniany fartuch i rękawica

Laureaci konkursu POTRAWA NUMERU 10/2012

1. Autor potrawy: Agata Brzana, Iwonicz
2. Głosujący: Agnieszka Labisko, Chrzanów
3. Głosujący: Katarzyna Madej-Stasiak, Łódź

Laureaci konkursu SPOSÓB NA UDANY WYPIEK 2012

1. Małgorzata Horzyk, Roztropice, mikser Zelmer
2. Gabriela Krowicka, Skopanie, patera na ciasto
3. Monika Piekarska, Mięsośnia, patera na ciasto
4. Monika Gorowa, Świebodzin, blaszka Fackelmann
5. Sylwia Bielicka, Łódź, blaszka Fackelmann