Laureaci konkursu 'Zdrowo i kolorowo' 1/17

Nagroda: książka

1. Dorota Niedziela

2. Dorota Moczurad

3. Mirosława Wawrzyniak

4. Magdalena Górecka

5. Katarzyna Jaworek

6. Katarzyna Nurzyńska

7. Anna Bratek

8. Marta Ryżek-Kalkowska

9. Aleksandra Filipowska

10. Sylwia Drożdż

11. Krystyna Kołodziejska

12. Ewelina Pędzikowska

13. Mariola Grzeda

14. Anna Łaksa

15. Jadwiga Guzik

16. Małgorzata Pankiewicz

17. Beata Czogała

Laureaci konkursu 'Świąteczna rozsypanka' 12/16

Nagroda: zlewozmywak:
1. Łukasz Mordon

Baterie:
1. Barbara Paulińska
2. Marta Salamon

Laureaci konkursu 'Czysto i przyjemnie' 11/16

Nagroda: zestaw produktów firmy CleanHands

1. Magdalena Rostkowska

2. Dorota Przywara

3. Emilia Woźniewska

4. Ireneusz Jędryka

5. Iwona Kiełbińska

Laureaci konkursu 'Jesienna układanka ' 10/16

Nagroda: zestaw produktów Eveline cosmetics

1. Krystyna Chendoszka

2. Bogusław Szylko

3. Elżbieta Smolak

4. Joanna Ślusarska

5. Monika Zawal

6. Margaritta Żmieńko- Lewandowska

7. Barbara Żelazko

8. Rafał Kisiel

9. Henryka Bieranowska

10. Olga Matyja

 

Laureaci konkursu 'Zacznij od śniadania' 9/16

Nagroda: zestaw produktów BranQ

1. Joanna Machynia

2. Renata Wydryszek

3. Zofia Łaksa

4. Kamilla Gryszel

5. Justyna Kopka

Laureaci konkursu 'Podróże kulinarne' 8/16

Nagroda: zestaw produktów BranQ

1. Joanna Święcicka

2. Jakub Skrzypczak

3. Katarzyna Kołodziejczyk

4. Grażyna Wiśniewska

5. Barbara Mirocha

Laureaci konkursu 'Letnie orzeźwienie' 7/16

Nagroda: zestaw produktów BranQ

1. Ewa Wawer

2. Magdalena Trafalska

3. Piotr Bednarczuk

4. Gabriela Adamczyk

5. Ewelina Włoch

Laureaci konkursu Sezon na owoce 4/16

Nagroda: kalkulator

1. Mikołaj Opulski

2. Katarzyna Bartyla

3. Maria Oleszek

4. Małgorzata Ziółkowska

Laureaci konkursu 'Wiosenna układanka' 3/16

Nagroda: zestaw produktów BranQ

1. Mateusz Strzoda

2. Sylwia Wiśniewska

3. Renata Jarosz

4. Gabriela Gubała

5. Klaudia Samson

Laureaci konkursu 'Ze smakiem' 2/16

Nagroda: zestaw produktów BranQ

1. Barbara Soroka

2. Dorota Dołęgowska

3. Krzysztof Kula

4. Kamila Jaros

5. Robert Guzik

Laureaci konkursu 'Na rozgrzewkę' 1/16

Nagroda: zestaw produktów BranQ

1. Anna Bratek

2. Katarzyna Paryż

3. Anita Kal

4. Wiktoria Dzwonek

5. Emil Kietzman

Laureaci konkursu 'Konkurs na mikołajki' 11/15

Nagroda: zestaw produktów BranQ

1. Agnieszka Dargiel

2. Agata Nurzyńska

3. Marzena Rapa

4. Piotr Wołek

5. Jagoda Juskowiak

Laureaci konkursu 'Jesienne smakołyki' 10/15

Nagroda: zestaw produktów BranQ

1. Jakub Gamracy

2. Władysława Rymar

3. Iwona Borowska

4. Mieczysław Ciepły

5. Sylwia Drożdż

Laureaci konkursu 'Idziemy na grzyby!' 9/15

Nagroda: zestaw produktów BranQ

1. Mariusz Iwaniak

2. Sandra Imiełowska

3. Agnieszka Rec

4. Katarzyna Sambor

5. Andrzej Holubiuk

Laureaci konkursu 'Pocztówka z wakacji!' 8/15

Nagroda: zestaw pojemników BranQ

1. Agata Urawska

2. Krzysztof Bobowski

3. Renata Zamysłowska

4. Agnieszka Samoląg

5. Danuta Mirochna

Laureaci konkursu 'Owocowo mi!' 7/15

Nagroda: zestaw gadżetów frimy Fackelmann

1. Joanna Święcicka-Łupiniec

2. Renata Wydryszek

3. Paulina Jagocka

4. Julianna Bednarczuk

5. Małgorzata Pankiewicz

6. Katarzyna Cukier

7. Teresa Strużewska

8. Kazimiera Wojtaszek

9. Ewa Zychewicz

10. Katarzyna Jaworek

Laureaci konkursu 'Czas na zabawę' 6/15

Nagroda: zestaw pojemników BranQ

1. Anna Flanc

2. Adam Brzana

3. Sylwia Adamczewska

4. Zbigniew Matusik

5. Iwona Szmidt

 

Laureaci konkursu 'Krzyżówka z niespodzianką' 5/15

Nagroda: książka

1. Marcin Konieczny

2. Krystyna Staszak

3. Katarzyna Mendrela

4. Jędrzej Ofman

5. Katarzyna Stasiak

6. Barbara Walczak

7. Ewa Holisz

8. Aneta Kucharska

9. Bożena Marianowska

10. Tomasz Czuryszkiewicz

Laureaci konkursu 'Wielka majówka' 4/15

Nagroda: zestaw produktów firmy BranQ

1. Gabriela Krowicka

2. Piotr Gębala

3. Lilianna Misiuda

4. Agnieszka Walczak

5. Bożena Kujawska

 

Laureaci konkursu 'Tej wiosny po raz pierwszy ugotuję…' 3/15

Nagroda: zestaw produktów firmy BranQ

1. Marika Skrzypczak

2. Dorota Soroka-Kapłon

3. Anna Buszko

4. Łukasz Panek

5. Urszula Jaskuła

6. Katarzyna Bieleń

7. Brygida Traczuk

8. Marta Pedo

9. Agnieszka Walentowicz

10. Anna Łaksa

Laureaci konkursu 'Przez żołądek do serca'

Nagroda: zestaw produktów Fackelmann

1. Julianna Bednarczuk

2. Paulina Rybak

3. Ewelina Pędzikowska

4. Marta Ryżek-Kalkowska

5. Agnieszka Janczak

6. Katarzyna Kozioł

7. Monika Kubacka

8. Teresa Skotnicka

Laureaci konkursu 'Odczytaj rebus i zgarnij nagrodę' 1/15

Nagroda: obrus marki Haft

1. Joanna Paszkowska

2. Lidia Heblik

3. Monika Gajda

4. Patryk Aftyka

5. Paweł Kania

6. Sylwia Broda

7. Paulina Augustyn

8. Anna Marcińczyk

9. Lucyna Skrzypek

10. Monika Gonczar

11. Katarzyna Tepper

12. Mariusz Dobosz

Laureaci konkursu 'Święta ze smakiem' 12/14

1. Barbara Rąk, zestaw pojemników BRANQ

2. Jolanta Stodolnik, zestaw pojemników BRANQ

3. Laura Chołodecka, zestaw pojemników BRANQ

4. Katarzyna Zaręba, zestaw pojemników BRANQ

5. Patrycja Borucka, zestaw pojemników BRANQ

Laureaci konkursu 'Na jesienną chandrę...' 11/14

1. Wioleta Szczepańska, książka Moich pór roku cztery

2. Weronika Kałużna, książka Moich pór roku cztery

3. Sylwia Panek, książka Moich pór roku cztery

4. Anna Złotkowska, książka Moich pór roku cztery

5. Agata Skiba, książka Moich pór roku cztery

6. Monika Struk, książka Moich pór roku cztery

7. Dorota Soroka-Kapłon, książka Moich pór roku cztery

8. Daniel Borowski , książka Moich pór roku cztery

9. Bożena Ziarno, filtr Topaz marki Aquaphor

10. Magdalena Plawgo, filtr Topaz marki Aquaphor

11. Lidia Jędrzejczak, filtr Topaz marki Aquaphor

Laureaci konkursu 'Dla koneserów sera' 10/14

Nagrody: firanka Haft

1. Katarzyna Jaworek

2. Patrycja Żmuda

3. Agnieszka Bielicka

4. Ewa Niesyto

5. Nadzieja Sacharczuk

6. Marcin Lutostański

7. Jadwiga Guzik

8. Anna Góralska-Nalikowska

9. Aneta Kucharska

10. Joanna Kisiel

Laureaci konkursu PYSZNOŚCI PROSTO Z LASU 9/14 – BRANQ

1. Roksana Sałamacha, blender marki Bosch

2. Mirosława Wawrzyniak, zestaw pojemników kuchennych Branq

3. Milena Capiga, zestaw pojemników kuchennych Branq

4. Zbigniew Brodło, zestaw pojemników kuchennych Branq

5. Anna Kuklińska, zestaw pojemników kuchennych Branq

6. Marta Sztabińska, zestaw pojemników kuchennych Branq

Laureaci konkursu UCZTA PIRATA 9/14 - MINCER I WAM

1. Lucyna Tucka – zestaw kosmetyków  MINCER

2. Magdalena Skrzypek – zestaw kosmetyków  MINCER

3. Szczepan Cuber – zestaw kosmetyków  MINCER

4. Marta Wasilewska – zestaw kosmetyków  MINCER

5. Krystyna Staszak – zestaw kosmetyków  MINCER

6. Dorota Kisowska – książka kulinarna 113 przepisów Siostry Anastazji: Potrawy jarskie I ryby WAM

7. Barbara Fułat – książka kulinarna 113 przepisów Siostry Anastazji: Potrawy jarskie I ryby WAM

8. Barbara Frykowska – książka kulinarna 113 przepisów Siostry Anastazji: Potrawy jarskie I ryby WAM

9. Aleksandra Szoda – książka kulinarna 113 przepisów Siostry Anastazji: Potrawy jarskie I ryby WAM

10. Natalia Jądrzyk – książka kulinarna 113 przepisów Siostry Anastazji: Potrawy jarskie I ryby WAM

Laureaci konkursu W ZGODZIE Z NATURĄ 9/14 - MINCER I AQUAPHOR

1. Angelika Jędrzejewska – zestaw kosmetyków Mincer

2. Irena Żmieńko – zestaw kosmetyków Mincer

3. Joanna Mazurkiewicz – zestaw kosmetyków Mincer

4. Kamila Szymańska – zestaw kosmetyków Mincer

5. Lidia Bąkowska – zestaw kosmetyków Mincer

6. Teresa Piróg – zestaw dzbanków Aquaphor

7. Tomasz Stelmasiewicz – zestaw dzbanków Aquaphor

8. Waldemar Ławniczak – zestaw dzbanków Aquaphor

Laureaci konkursu DZIECI TO LUBIĄ 8/14 - BIELMAR I BARTEK

1. Marzena Plaskota – torba termoizolacyjna Bielmar

2. Aneta Mrozik – torba termoizolacyjna Bielmar

3. Katarzyna Makuch – torba termoizolacyjna Bielmar

4. Karolina Urbańska – bon na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 150 zł

5. Beata Ławniczak – bon na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 150 zł

6. Mariusz Gancarz – bon na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 150 zł

7. Albina Jawicz – bon na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 150 zł

8. Sylwia Dengusiak – bon na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 150 zł

9. Monika Gajewska-Okonek – bon na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 150 zł

10. Edyta Wawrzos – bon na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 150 zł

11. Monika Piechowska – bon na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 150 zł

12. Beata Sałamacha – bon na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 150 zł

13. Beata Uliasz – bon na zakupy w sklepie BARTEK o wartości 150 zł

Laureaci konkursu NAPOJE DLA OCHŁODY 7/14 - WAM

1. Ewa Zychewicz – 153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji

2. Aneta Palka – 153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji

3. Anna Wierzbic – 153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji

4. Elżbieta Sobejko – 153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji

5. Joanna Święcicka-Łupiniec – 153 przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji

6. Magdalena Imielińska – 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji

7. Agnieszka Walentowicz – 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji

8. Agnieszka Leśniak – 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji

9. Sandra Siebert – 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji

10. Zofia Kubala – 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji

Laureaci konkursu OWOCOWA ZAGADKA 6/14

1. Adrian Grzywna – obrus HAFT

2. Agata Maria Urawska – obrus HAFT

3. Małgorzata Brachman – obrus HAFT

4. Agnieszka Baran – obrus HAFT

5. Jadwiga Opulska – obrus HAFT

6. Wacław Brzózka – obrus HAFT

7. Krystyna Helt – obrus HAFT

8. Agata Skrzyńska – obrus HAFT

9. Joanna Mrożek – obrus HAFT

10. Agnieszka Bruska – obrus HAFT

11. Jolanta Kornak – komplet firanek HAFT

12. Katarzyna Muras – komplet firanek HAFT

13. Rafał Guga – komplet firanek HAFT

Laureaci konkursu Laboratorium Kosmetyczne AVA - I znowu przyszedł maj

1. Aleksandra Główka, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

2. Agata Brzana, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

3. Karolina Grzywna, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

4. Agnieszka Wsolak, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

5. Bożena Kujawska, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

Laureaci konkursu HAFT - Apetyt na słowa

1. Bożena Badach, firanka woalowa w komplecie z lambrekinem

2. Dorota Łukomska, firanka woalowa w komplecie z lambrekinem

3. Agnieszka Pęśko, firanka woalowa w komplecie z lambrekinem

Laureaci konkursu SORAYA i PHILIPS - Wspólne gotowanie

1. Teresa Skotnicka, zestaw kosmetyków Soraya

2. Martyna Gumowska, zestaw kosmetyków Soraya

3. Katarzyna Kosmala, zestaw kosmetyków Soraya

4. Anula Wawrzyniak, zestaw kosmetyków Soraya

5. Ewa Przekop, zestaw kosmetyków Soraya

6. Magdalena Kułakowska. multicooker marki Philips

Laureaci konkursu TENEX – Zielono mi

1. Anita Mrożek, zestaw kosmetyków TENEX

2. Anna Stawowa, zestaw kosmetyków TENEX

3. Artur Piekut, zestaw kosmetyków TENEX

4. Iwona Drwal, zestaw kosmetyków TENEX

5. Joanna Gralik, zestaw kosmetyków TENEX

6. Joanna Szczepańska, zestaw kosmetyków TENEX

7. Karina Szczęsnowicz, zestaw kosmetyków TENEX

8. Katarzyna Janeczko, zestaw kosmetyków TENEX

9. Krystian Piotrowski, zestaw kosmetyków TENEX

10. Małgorzata Hert, zestaw kosmetyków TENEX

Laureaci konkursu Laboratorium Kosmetyczne AVA - Krzyżówka na widelcu

1. Alicja Twardzik, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne Ava

2. Dorota Zajk, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne Ava

3. Bogusława Solecka, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

4. Marzenna Kogut, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

5. Przemysław Flak, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

6. Renata Kamola, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

7. Monika Flur, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

8. Patrycja Staskiewicz-Malon, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

9. Radosław Macek, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

10. Martyna Serewa, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

Laureaci konkursu Laboratorium Kosmetyczne AVA - Święta pełne słodyczy

1. Marta Kościelska, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

2. Katarzyna Madej-Stasiak, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

3. Agata Skiba, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

4. Maria Cichy, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

5. Aleksandra Dąbrowska, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

6. Konstancja Ciepły, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

7. Iwona Benc, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

8. Anna Kalińczak, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

9. Aleksandra Główka, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

10. Agata Witowska, zestaw kosmetyków firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA

Laureaci konkursu Tenex - Apetyt na kino

1. Katarzyna Ogiołda, zestaw kosmetyków firmy Tenex

2. Michał Brzeziński, zestaw kosmetyków firmy Tenex

3. Agnieszka Solecka, zestaw kosmetyków firmy Tenex

4. Karolina Srokowska, zestaw kosmetyków firmy Tenex

5. Justyna Raszewska, zestaw kosmetyków firmy Tenex

6. Maciej Grabowski, zestaw kosmetyków firmy Tenex

7. Olga Laskowska, zestaw kosmetyków firmy Tenex

8. Emilia Wiese, zestaw kosmetyków firmy Tenex

9. Alicja Pogłódek, zestaw kosmetyków firmy Tenex

10. Agnieszka Jałowiec, zestaw kosmetyków firmy Tenex

Laureaci konkursu Mońki - Zabawa na rozgrzewkę

1. Dariusz Kucharski, zestaw nagród: zegar + kubek termiczny

2. Izabela Nowak, zestaw nagród: zegar + kubek termiczny

3. Elżbieta Połowniak, zestaw nagród: zegar + kubek termiczny

4. Beata Lotka, zestaw nagród: zegar + kubek termiczny

5. Magdalena Lepiocha, zestaw nagród: zegar + kubek termiczny

Laureaci konkursu Eveline - Jesień bez kalorii

1. Katarzyna Wenc, zestaw kosmetyków marki Eveline

2. Piotr Modelewski, zestaw kosmetyków marki Eveline

3. Monika Basa, zestaw kosmetyków marki Eveline

4. Sebastian Kostecki, zestaw kosmetyków marki Eveline

5. Anna Lewandowska, zestaw kosmetyków marki Eveline

Laureaci konkursu North Coast - Buon Appetito

1. Agata Boroń, zestaw produktów marki Agnesi

2. Iwona Drwal, zestaw produktów marki Agnesi

3. Katarzyna Janeczko, zestaw produktów marki Agnesi

4. Sylwia Ładyga, zestaw produktów marki Agnesi

5. Joanna Machynia, zestaw produktów marki Agnesi

6. Marika Piekut, zestaw produktów marki Agnesi

7. Agnieszka Rybak, zestaw produktów marki Agnesi

8. Alina Waliczek, zestaw produktów marki Agnesi

9. Stanisława Wiśniowicz, zestaw produktów marki Agnesi

10. Anna Złotkowska, zestaw produktów marki Agnesi

Laureaci konkursu Prymat - Układanka pełna smaku i aromatu

1. Agnieszka Bielicka, blender

Laureaci konkursu Bielmar - Przebojowe pyszności z piekła rodem

1. Julianna Bednarczuk, toster

2. Ewelina Kittner, toster

3. Alina Toczek, toster