Laureaci konkursu Zimowy czas

Zestawy ogrodnicze Bakker otrzymują:

1. Sławomir Jeziorski, Kalisz

2. Patrycja Zaremba, Smardzowice

3. Kamila Szymańska, Łąki Bratiańskie

4. Maria Oleszek, Poznań

5. Janina Kander, Licze

Laureaci konkursu Święta za pasem

Zestawy ogrodnicze Bakker otrzymują:

1. Wioleta Bednarczyk, Wysocin Dolny

2. Agata Woś, Dąbrówka

3. Ewa Wójcik, Krzywa

4. Mariola Dziedzic, Góra Siewierska

5. Joanna Tokarz, Ptaszkowa

Laureaci konkursu Rośliny w domu

Odżywki Agrecol otrzymują:

1. Anna Nowik, Międzyrzecz

2. Kinga Fortuna, Czerwionka-Leszczyny

3. Angelika Kasprzyk, Olkusz

4. Joanna Ślusarska, Sterkowiec

5. Barbara Kowalik, Skarżysko-Kamienna

6. Wiktoria Czarnecka, Lipka

7. Magdalena Motyl, Sokołowsko

8. Paulina Perkowska, Łukawica

9. Maja Opulska, Warszawa

10. Urszula Jaskuła, Słopanowo

Laureaci konkursu W ogrodzie

Nawozy Agrecol otrzymują:

1. Stefania Staszewska, Bielewo

2. Wioletta Gubańska, Łęka Wielka

3. Anna Chudoba, Żary

4. Małgorzata Jędryka, Sterkowiec

5. Leonard Matczyński, Bydgoszcz

6. Magdalena Lew, Łańcut

7. Jadwiga Guzik, Głowienka

8. Monika Zawal, Chwałkowo

9. Jan Konieczny, Brzyska

10. Krzysztof Bryzik, Chorzów

Laureaci konkursu Dzika przyroda w ogrodzie

Zestaw Plantpol otrzymują:

1. Kinga Barabąs-Mirowska, Łódź

2. Jadwiga Antonowicz-Osiecka, Maszewo

3. Rafał Wosiak, Lutomiersk

4. Angelika Mazurkiewicz, Brzeg

5. Monika Kielczyk, Warszawa

6. Patrycja Tomaszewska, Miłomłyn

7. Natalia Feliks, Gdów

8. Katarzyna Ligęza, Opole Lubelskie

9. Danuta Machula, Gierzwałd

10. Stanisław Nowogrodzki, Kwidzyn

Laureaci konkursu Pierwsze zbiory

Zestaw Plantpol otrzymują:

1. Urszula Wysokińska, Kętrzyn

2. Monika Żaczek, Mroków

3. Monika Gajda, Olesno

4. Paulina Mielczarek, Mała Wieś

5. Barbara Ornat, Bodzanowo Drugie

6. Ewa Książek, Różan

7. Antonina Dąbrowska, Ruda

8. Krystyna Romanowska, Cempkowo

9. Anna Toruńska, Góra

10. Jakub Gamracy, Wołów

Laureaci konkursu W ziołowym ogrodzie

Zestaw Fiskars otrzymują:

1. Agnieszka Chojnowska, Giżycko

2. Bożena Fryc, Alwernia

3. Katarzyna Wenc, Rzeszów

4. Małgorzata Luty, Wzgórze

5. Michalina Domagała, Mikstat

Laureaci konkursu Prace w ogrodzie

Encyklopedię OGRODY otrzymują:

1. Magdalena Olszewska, Myszków

2. Henryka Zaorska, Gdańsk

3. Paweł Szparaga, Skowarcz

Laureaci konkursu Powitanie wiosny

Sekator Fiskars otrzymują:

1. Anna Stawowa, Łazówka

2. Jadwiga Żak, Płóczki Górne

3. Barbara Binkowska, Chmielnik

4. Marek Ząbczyk, Polkowice

5. Katarzyna Powirska, Głuchołazy

Laureaci konkursu Przedwiośnie

Zestaw nawozów Florovit otrzymują:

1. Elżbieta Głód, Lubla

2. Ewa Tucholska, Grupa

3. Agnieszka Migas, Bystra

4. Anna Kupiec, Frombork

5. Marek Śliwiński, Wietrzno

6. Marysia Nizioł, Nowa Sól

7. Katarzyna Kołodziejczyk, Stara Góra

8. Katarzyna Makuch, Głowienka

9. Magdalena Komorniczak, Karminek

10. Ryszard Woźniak, Rumia Janowo

Laureaci konkursu Mroźny styczeń

Poduszkę Janpol otrzymują:

1. Renata Rozpondek, Jaskrów

2. Wioletta Andzel, Sejny

3. Marta Rudzka, Szczytno

4. Małgorzata Wendzonka, Biedrusko

5. Danuta Gutowska, Ząbki

Laureaci konkursu Świąteczne przygotowania

Zestaw nawozów Plantpol otrzymują:

1. Krystyna Staszak, Gliwice
2. Grażyna Szlosarek, Jankowice
3. Elżbieta Tomczyńska, Kalisz
4. Jolanta Jaskiewicz-Krawczyk, tychy
5. Agata Moryson, Lubliniec

Laureaci konkursu Jesień na zdrowie!

Zestaw Doppelherz otrzymują:

1. Aneta Kurdybelska, Myszków

2. Stefania Oldyńska, Gdynia-Karwiny

3. Agnieszka Podpora, Jarocin

4. Kinga Latecka, Jarocin

5. Teresa Mateusiak, Syców

6. Wioleta Bednarczyk, Wysocin Dolny

7. Anna Maśnica, Pisarzowa

8. Dorota Jodko, Nowa Sól

9. Ewa Leśniewska, Poznań

10. Urszula Pasternak, Janik

Laureaci konkursu Na nowy sezon

Książkę Wpływ Księżyca 2016 otrzymują:

1. Jarosław Mirochna, Kraków

2. Barbara Żelazko, Nowy Sącz

3. Ewa Świniuch, Sędziszów Małopolski

4. Grażyna Wolska, Białystok

5. Matylda Duda, Zendek

6. Katarzyna Lachowicz, Gryfice

7. Anna Golasińska, Włocławek

8. Jystyna Huse, Bydgoszcz

9. Helena Sztykiel, Szczekociny

10. Włodzisław Gdak, Sulejówek

Laureaci konkursu Czym pachnie jesień?

Zestaw nawozów Florovit otrzymują:

1. Beata Wielgosz, Warszawa

2. Teresa Skotnicka, Gozdów

3. Karolina Ziółkowska, Płock

4. Marzena Gad, Promnik

5. Renata Saładonis, Stabieńszczyzna

6. Barbara Izydorek, Tczew

7. Karolina Baron, Bierna

8. Monika Szczepaniuk, Stoczek

9. Sebastian Kucharski, Sieńsko

10. Izabela Michalak, Płock

Laureaci konkursu Idzie jesień

Kosz Fiskars otrzymują:

1. Anna Kuklińska, Skarszewy

2. Bożena Kujawska, Włodawa

3. Katarzyna Pawluś, Nowy Sącz

4. Karolina Kamińska, Tulce

5. Paulina Grad, Promnik

Laureaci konkursu Ogród niejedno ma imię

Nawozy Planton otrzymują:

1. Patrycja Sworniowska, Borzęcin

2. Agnieszka Merklinger, Nowy Sącz

3. Iwona Olichwirowicz, Łuków

4. Małgorzata Adamczyk, Izdebnik

5. Barbara Rąk, Bydgoszcz

6. Urszula Szewc, Żelisławki

7. Marta Bębnowicz, Siennica

8. Agnieszka Walentowicz, Inowrocław

9. Anna Korta, Nakło nad Notecią

10. Renata Cichorek, Lubasz

Laureaci konkursu Malownicze skalniaki

Kążkę „Skalniaki” otrzymują:

1. Elżbieta Tkaczyk, Przykop

2. Magdalena Mikołajczak, Wieleń

3. Sara Bagazińska, Poznań

4. Teresa Weglarz, Żory

5. Daria Mader, Rudnik Wielki

6. Sylwia Troć, Strzała

7. Anna Kempka, Grzawa

8. Teresa Skonieczna, Łaskarzew

9. Patrycja Klimczak, Kraków

10. Katarzyna Tepper, Poznań

Laureaci konkursu Zaprojektuj swój ogród

Kążkę „Odlotowy ogród” otrzymują:

1. Franciszek Grzegoszczyk, Rybnik

2. Daria Mader, Rudnik Wielki

3. Monika Gajewska-Okonek, Bydgoszcz

4. Magdalena Mikołajczak, Wieleń

5. Grażyna Szlosarek, Jankowice

6. Katarzyna Tepper, Poznań

7. Katarzyna Bednarska, Bratkówka

8. Iwona Kostrzewa, Międzyrzecz Nowotki

9. Robert Markiewicz, Zielona Góra

10. Mariola Łupacz-Piątkowska, Nowa Sól

Laureaci konkursu Florovit (Ogrodnicy na START!)

Zestaw nawozów marki Florovit

1. Aneta Aleksandrowicz, Sławsk

2. Sławomir Walczak, Franki

3. Anna Kowal-Gąska, Wrocław

4. Joanna Zasada, Pińczów

5. Wioletta Dzióbek, Michałówka

6. Ryszard Gajlusz, Bydgoszcz

7. Łukasz Skiba, Łabędziów

8. Renata Kamola, Niedrzwica Duża

9. Żaneta Perlińska, Karbowo

10. Stela Karwasz, Bysław

Laureaci konkursu Florovit (Co zasadzę wiosną w moim ogrodzie?)

Zestaw nawozów marki Florovit

1. Martyna Serewa, Sosnówka

2. Agnieszka Karolak, Łuków

3. Monika Parzych-Malawska, Gryfino

4. Barbara Rąk, Bydgoszcz

5. Anna Sołek, Zawoja

6. Krzysztof Pieniek, Gruta

7. Ilona Sobańska, Starachowice

8. Magdalena Mikołajczak, Wieleń

9. Dominika Stokłosa, Tarnowskie Góry

10. Kinga Latecka, Jarocin

Laureaci konkursu Zostań przyrodnikiem

Sekator marki Fiskars

1. Lidia Narkiewicz-Kluj, Nowa Brzuza

2. Agnieszka Scelina-Makarewicz, Kędzierzyn-Koźle

3. Elżbieta Styczyszyn, Szczecin

4. Filip Adamski, Polanów

5. Jan Zamysłowski, Nowe Dwory

Laureaci konkursu 'Idzie listopad'

Zestaw nawozów Florovit

Julianna Bednarczuk, Lublin

Bożena Kujawska, Włodawa

Wioletta Rzepa, Raszewy

Justyna Buczek, Odrzykoń

Agnieszka Pęśko, Wola Szydłowicka

Daria Łazan, Dąbie Lubuskie

Izabela Prymula, Komorniki

Weronika Czech, Biecz

Renata Cichorek, Lubasz

Agnieszka Gurboda, Niedary

Laureaci konkursu Grzybobranie

Zestaw akcesoriów firmy BranQ

1. Agnieszka Krysicka, Ziewanice

2. Agnieszka Waczak, Franki

3. Ewelina Pająk, Piotrkowice

4. Marek Walentowicz, Mogilno

5. Joanna Małnowicz, Nowa Ruda

Laureaci konkursu BARTEK (Dzieci w ogrodzie)

BON o wartości 150 zł na zakup butów w sklepach BARTEK

1. Magdalena Skrzypek, Głogów

2. Piotr Gierula, Rzeszów

3. Piotr Gębala, Skawce

4. Alina Toczek, Wara

5. Lidia Jędrzejczak, Środa Śląska

6. Zbigniew Matusik, Popielarnia

7. Iwona Kostrzewa, Międzyrzecz

8. Katarzyna Kosmala, Czarnolas

9. Ewelina Kittner, Rybnik

10. Ewa Zychewicz, Biesiekierz